Atakan Kayalar için en güzel tedavi tecavüz diyen üniversite görevlisi kovuldu

Özyeğin Üniversitesi’nde ulaştırma görevlisi olan Erkan Naldemirci, sosyal medyadaki videolarından sonra gündem olan 10 yaşındaki Atakan Kayalar için ülkeyi şoka sokan sözler sarf etmişti. Sosyal medya hesabında yaptığı bir yorumda Atakan Kayalar’ı hedef göstererek ‘Buna en güzel tedavi tecavüz kardeşim’ diyen Erkan Naldemirci’nin bu yorumu büyük tepki çekmişti. Üniversite yönetimi, Naldemirci’nin üniveristedeki görevine son verildiğini açıkladı.

Bir Video İle Gündem Olmuştu

Sosyal medyada yayınlanan tek bir video ile ülkenin gündemine oturan 10 yaşındaki Atakan Kayalar, konuşmaları ve okuduğu kitapların içeriği ile herkesin ilgisini çekmişti. Atakan’a destek verenler haricinde onu kabullenemeyerek hakaret eden ve saldıranlarda olmuştu.

Skandal Yorum

Özyeğin Üniveristesi’nin yönetim kadrosunda yer alan ve aynı ünivesite de ulaştırma görevlisi olan Erkan Naldemirci, sosyal medya hesabında küfürlü bir paylaşımda bulunarak Atakan Kayalar’a tepki gösterdi. Bir kişi tarafından yapılan yoruma ‘Buna en güzel tedavi tecavüz kardeşim’ yanıtını veren Naldemirci’ye tepki yağdı.  

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5253169/atakan-kayalar-icin-en-guzel-tedavi-tecavuz-diyen-universite-gorevlisi-kovuldu