Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2020 haftanın finali saat kaçta?

Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı yarışması Zuhal Topal’la Sofrada haftanın finali büyük bir heyecanla beklenirken haftanın finali bölümünün saat kaçta yayınlanacağı da merak edilmeye başlandı.  Hafta içi her gün ekrana gelen ve en lezzetli yemekler, en iddialı yarışmacılarla evlerinize konuk olan Zuhal Topal’la Sofrada’nın bir final haftası daha heyecanla ve merakla beklenirken yarışmanın bugün saat kaçta yayınlanacağı da merak edilenler arasında. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mayıs 2020 haftanın finali saat kaçta yayınlanacak? Xuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2020 haftanın finalinde kim yarışacak? İşte detaylar…

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2020 Haftanın Finali Yayın Saati

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2020 Cuma gününde haftanın finali izleyenler tarafından heyecanla beklenirken yarışmanın normal yayın saati 16.00’da ekranlarda yer almaması herkesi meraklandırdı. Bilindiği gibi Zuhal Topal’la Sofrada haftanın finali bölümleri artık Cuma akşamları saat 20.00’da ekranlara geliyor. Yarışmanın haftanın finali bölümü bu akşam saat 20.00’da FOX TV’de karşınızda olacak.

Günün Yarışmacısı Yemekleri Yarım Bıraktı

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 15 Mayıs 2020 Cuma günü haftanın finalinde yarışan yarışmacısı pes ederek yemeklerini yarım bıraktı. Yarışmacının yemekleri yetiştiremediğini söyleyerek pes etmesi kayınvalidesini oldukça üzdü. Rakip kayınvalideler ise masada olaya hiç anlayış göstermeden eleştiri yaptı ve bu durum kayınvalidenin daha çok üzülmesine sebep oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2020 Haftanın Birincisi ve Ödülün Sahibi

Zuhal Topal’la Sofrada 15 Mayıs 2020 haftanın finali bölümünde son yarışan ismin yemekleri yetiştiremeyeceğini söyleyerek pes etmesi programa damga vururken haftanın birincisi ve 15 bin liralık ödülün sahibinin kim olduğu belli oldu. Bu hafta Zuhal Topal'la Sofrada'nın birincisi rakiplerine oranla en yüksek puanları alan Hanife oldu. Haftanın birinci olan ismi Hanife, 15 bin liralık para ödlünün de sahibi oldu.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5254417/zuhal-topalla-sofrada-15-mayis-2020-haftanin-finali-saat-kacta