İstanbul’da iğrenç olay 12 yaşındaki Suriyeli çocuğa sözleşmeli memurdan cinsel istismar

İstanbul Esenyurt’ta bir ilkokulda bir sözleşmeli memurun kendisini müdür yardımcısı olarak tanıttığı ve 12 yaşındaki Suriyeli bir öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu öğrenildi. Suriyeli 12 yaşındaki bir öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu öğrenilen sözleşmeli memurun işine son verildiği belirtildi.

12 Yaşındaki Suriyeli Öğrenciye Cinsel İstismar

Olay, İstanbul Esenyurt’ta bir ilkokulda meydana geldi. Alınan bilgilere göre, kendissini müdür yardımcısı olarak tanıdan İsmail S.’nin Suriyeliye öğrenciye cinsel istismarda bulunmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti ve okulda sözleşmelş memur olduğu öğrenilen İsmail S.’nin görevine son verildiği belirtildi. Ayrıca şahsın okulda nasıl görev aldığına dair de idari soruşturma başlatıldı.

Babası Aileyle Birlikte Yaşamadığı İçin Hedef Seçmiş

Esenyurt'ta bir ilkokulda kendisini müdür yardımcısı olarak tanıtıp okukun deposuna çağırarak Suriyeli bir öğrenciyi istismr eden İsmail S. adlı sözleşmeli personelin Suriyeli öğrencinin babasının aileyle birlikte yaşamadığını öğrenip bu şekilde kız çocuğunu kendisine hedef seçtiği belirtildi. Yaşanan iğrenç olayın ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçerken sözleşmeli memur İsmail S.'nin okuldaki görevine son verildiği ve okula idari soruşturma açıldığı aktarıldı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5255877/istanbulda-igrenc-olay-12-yasindaki-suriyeli-cocuga-sozlesmeli-memurdan-cinsel-istismar