İbrahim Tatlıses karakolluk olduğu oğluyla barıştı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde aralarında yaşanan gayrimenkul anlaşmazlığı yüzünden "Beni tehdit ediyor" diyerek şikayetçi olduğu oğlu Ahmet Tatlı ile barıştı. İmparator lakaplı ünlü türkücü, kameralar karşısında "Benim göz bebeğim" diyerek Ahmet Tatlı’ya sarıldı.

İmparator evladına küs kalamadı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlı ile aralarında yaşanan arsa meselesi yüzünden karakolluk oldu. Oğluyla yaşadığı sıkıntı sonrası soluğu karakolda alan türkücü, "Oğlum beni tehdit ediyor" diyerek oğlundan şikayetçi oldu. Günler sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının muhabiriyle bir araya gelen imparator konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Oğlundan bahsederken gözyaşlarına hakim olamayan Tatlıses, oğluyla barıştığını söyledi. Yaşananlarla ilgili konuşan türkücü, "Ben o olayla ilgili bir şey söylemeyeceğim. Ahmet benim göz bebeğim o benim oğlumdur. İnsanın özüne inmezsen kulaktan duyma şeyler olur. Gözümüz gördü kulağımız duydu. O benim oğlumdur. Ahmet aslanın aslanıdır. Ben ne dersem onu program yapın" açıklamasında bulundu.

Baba oğul arasında sorun yok

İmparator, 2. Sayfa muhabirine konuştuğu esnada yanına gelen oğlu Ahmet Tatlı’ya sarıldı. Babasının elinden öpen Ahmet Tatlı ise, babası ile aralarında herhangi bir sorun olmadığını söyledi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5256691/ibrahim-tatlises-karakolluk-oldugu-ogluyla-baristi