Arda Turan ve Aslıhan Doğan ikinci bebeklerine hangi ismi koyacaklarını açıkladı

Evliliklerinden Hamza Arda adında bir çocukları olan Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan’ın ikinci bebeklerine hangi ismi koyacakları belli oldu. İkinci kez erkek bebek annesi olmaya hazırlanan ve hamileliğinin dördüncü ayında olan Aslıhan Doğan Turan, ikinci bebeklerine Asil Aslan ismini vereceklerini açıkladı.

Aslıhan Doğan Turan 4 Aylık Hamileliğinde Sadece Yarım Kilo Aldı

2018 tarihinde futbolcu Arda Turanla nikah masasına oturan ve bu evlilikten bir erkek çocuk dünyaya getiren Aslıhan Doğan Turan şimdilerde ikinci hamileliğini yaşıyor. Geçen yıl Ekim ayında ilk çocukları Hamza Arda’yı kucaklarına alan Arda-Aslıhan çifti şimdilerde ikinci bebek heyecanı yaşıyor. Bir alışveriş festivalinde kameralara yansıyan Aslıhan Doğan Turan, hamileliğinin dördüncü ayında sadece yarım kilo aldığını açıkladı.

İkinci Bebeklerinin İsmi Asil Aslan Olacak

Hamileliği hakkında açıklamalarda bulunan genç anne Aslıhan Doğan Turan, ikinci kez erkek annesi olacağını ve ikinci bebeklerine Asil Aslan ismini vereceklerini de ilk kez duyurdu.

‘Planlı Bir Bebekti’

Çocukları çok sevdiğini her zaman dile getiren Aslıhan Doğan Turan, ikinci bebeğin planlı bir bebek olduğunu belirterek ‘Evlat bambaşka. Arda ile aklımızı yitirmiş durumdayız. Birbirimize sürekli oğlumuzun fotoğraflarını gösteriyoruz. Arda, Hamza Arda’yı sürekli Lalipli diye seviyor. O kelime Arda’nın onu severken kullandığı bir kelime, anlamı yok.’ dedi.

Hamza Arda’ya Hamileliğinde 8 Kilo Almıştı

İlk bebeği Hamza Arda’ya hamileliğinde 8 kilo alan Aslıhan Doğan Turan, doğumundan sadece 20 gün sonra aldığı tüm kilolardan kurtulmuştu.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5257967/arda-turan-ve-aslihan-dogan-ikinci-bebeklerine-hangi-ismi-koyacaklarini-acikladi