Eser Yenenler zayıf olduğu fotoğrafı ilk kez paylaştı. Görenler Tanıyamadı!

Geçtiğimiz günler içerisinde kilo vermeye karar veren Eser Yenenler, şimdiye kadar hiç görülmemiş bir dönem zayıf olduğu fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Görenler Yenenler’i tanımakta güçlük çekti. Almış olduğu kilolar Eser Yenenler’i etkilemeye başlayınca hızlı bir şekilde kilo verme kararı aldı. 90 gün sürecek diyet ve spor programına başlayan Yenenler, almış olduğu kararla birlikte diyette nasıl bir yol izleyeceğini YouTube kanalında takipçileriyle paylaştı.

‘Kendimi Tutamadığım Dönemler Oluyor’

Diyete 137 kilo ile başlayan yenenler hedefinin 110 kiloya kadar düşmek olduğunu söyledi. Yenenler, ‘Geçen hafta 3,5 kilo verince biraz şımardım. Bu hafta iyi bir rakam geleceğini düşünüyorum. Kendimi tutamadığım dönemler oluyor. Yaşadığım acı şeyler diyete devam etmem gerektiğini gösteriyor.’ sözleriyle diyet yapmasının gerekli olduğunu belirtti.

‘Oğlumla Oyun Oynayamadım’

Oğlu ve eşi ile evde yaşadıkları olaydan bahseden Yenenler, eşi Berfu Yenenler’in oğulları Kuzey’i kucağına alarak yerde duran topa vurmaya başladığını, oğlu Kuzey’in bu durumdan çok mutlu olduğunu ve Oğullarının ilk top vuruşu, ilk top sürüşünü babasından görmeli diyerek oğlunu kucağına aldığında zorlandığını belirterek yaşamış olduğu durumdan sonra diyet yapmaya karar verdiğini söyledi.

‘Bende Bir Zamanlar Zayıftım’

Yıllar öncede diyet yaparak zayıfladığını söyleyen Eser Yenenler, eskiye ait bir fotoğrafını paylaştı. Yenenler,’ Bu zamana kadar hiç görmediğiniz, şok olacağınız en zayıf halim sizinle şu an paylaşıyorum. Tipim çok iyi değil ama bende bir zamanlar zayıftım. Ergenlik dönemi zamanlarına denk geliyor.' Dedi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5260935/eser-yenenler-zayif-oldugu-fotografi-ilk-kez-paylasti-gorenler-taniyamadi