İstanbul 5 Günlük Hava Durumu Tahmini

İstanbul'da yaşayanlar özellikle geçen hafta Marmara bölgesinde etkili olan kar yağışından etkilenmişlerdi geçtiğimiz pazar günü ise hava günlük güneşlik idi cumartesi gününden etkili olan yağiş tüm karları eritmişti, bu gelişmenin üzerine tüm İstanbul'lular bir daha kar yağmaz diye düşünürken pazartesi sabahına yoğun bir kar yağışı ile uyandılar.Özellikle Anadolu yakasının yüksek kesimlerinde kar etkisini çok kuvvetli şekilde gösteririken öğrenciler ve veliler Valilik'ten yapılıcak tatil haberini bekliyor.Peki İstanbul'da hava bu hafta nasıl olacak, işte bu sorunun cevabı haberimizde.

BU HAFTA İSTANBUL'DA HAVA NASIL OLUCAK?

İstanbul'da hava bu hafta soguk ve yağışlı geçmesi beklenirken özellikle Salı günü gece  ve Cumartesi günü hissedilen sıcaklık sıfırın altına düşmesi bekleniyor...

SON DAKİKA "İDO" SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ!

İDO'dan yapılan açıklamaya göre, yarınki 07.30 Bandırma-Yenikapı-Bostancı deniz otobüsü seferi iptal edildi. Ayrıca, İDO'nun, 18.30 Bostancı-Yenikapı-Bandırma ve 18.40'taki Kadıköy-Yenikapı-Bursa deniz otobüsü seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamadı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5261683/istanbul-5-gunluk-hava-durumu-tahmini