Koronavirüs Vakaları artması sonucu Bakan Fahrettin Koca’dan peş peşe uyarılar geldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs tedbirlerinin önemini belirterek Twitter hesabında peş peşe uyarılar yaptı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kovid-19 salgının yeniden çoğalması sonucu tedbirlerin önemine vurgu yaptı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter da paylaşım yapan koca, paylaşımında ‘ Bugün maske takmayan, yarın kovid-19’un gerçek yüzünü görebilir. ‘ sözleriyle uyarılarda bulundu.

Bugün Maske Takmayan Yarın Kovid-19’un Gerçek Yüzü İle Karşılaşabilir

Türkiye’de son günlerde yeniden Koronavirüs vakalarının çoğalması ile birlikte Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tedbirlerle ilgili uyarıları sıkılaştırdı. Bakan Koca, yapmış olduğu paylaşımlarla koronavirüs tedbirlerinin altını çizerek sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabında bir açıklamada bulundu. Koca’nın yapmış olduğu açıklama ise şu şekildedir: ‘Bugün maske takmayan, yarın kovid-19’un gerçek yüzünü görebilir.’ İfadeleriyle belirtti.

Peş Peşe Uyarılarda Bulundu

Fahrettin Koca’nın bir önceki paylaşımlarında ise mesajı şu şekildedir: ‘Hayatımızın yönetimini salgına mı bırakacağız, yoksa tedbirlerle salgını biz mi kontrol altına alacağız? Başarabiliriz.’ Tedbirde teyakkuz istiyoruz. Bu devirde, yakın mesafe cana yakınlık değil. Ne olduğunu, akciğeri su toplayanlar keşke anlatabilse.’ Şeklinde açıklamalar yaparak herkese karşı uyarısını yapan Koca Peş Peşe uyarılar yaptı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5263008/koronavirus-vakalari-artmasi-sonucu-bakan-fahrettin-kocadan-pes-pese-uyarilar-geldi