AK Parti Zonguldak Mitingi

Başbakan Erdoğan'nın konuşmasından satırbaşları şöyle;

Sandıkta yapılan oyunlara sakın gelmeyin. Siz hiç endişe etmeyin sizin gibi aziz bir millet olduktan sonra biz bu zalimlere ülkeyi emanet etmeyiz. 

KİRLİ BİR İTTİFAK İÇİNDELER

MHP'li, CHP'li kardeşlerinize de söyleyin ''siz esere mi oy veriyorsunuz yoksa ideolojiye mi'' Zonguldak Belediyesi 5 yıl içinde ne yaptı. Biz 5 milyar TL yatırım yaptık.Bu seçim sıradan bir seçim değil, belediye seçimleri değil adeta bir genel seçim. 30 Mart'ta ya eski Türkiye diyeceğiz ya da yeni Türkiye diyeceğiz.Bizlere kimlerin ortaklaşa ittifak ettiğini iyi görün. Kim var bu ittifakın içinde, CHP, MHP, Pensilvanya, PKK ve dış güçler bu kirli ittifaka destek veriyor. Onlar ahlak dışı araçlarla bize saldıracaklar varsın saldırsınlar biz yolumuzdan dönmeyeceğiz. Bu CHP hiçbir zaman halkın yanında olmadı. 

PENSİLVANYA'NIN ASKERLERİ OLDULAR

Menderes'ten bu yana CHP'nin hiç tek başına iktidara geldiğini gördünüz mü? Tabiki de hayır... Bu CHP bizim dinimize saldıran parti değil mi? O yüzden benim halkın bunlara hiçbir zaman tek başına iktidar vermedi.Bazıları daha düne kadar Mustafa Kemal'in askerleriydi şimdi ise Pensilvanya'nın askerleri oldu.

SEN ZÜĞÜRTSÜN SANA VERSİNLER

Benim için İsviçre bankalarında 13 farklı hesabımın olduğunu söylüyor. Bende diyorum ki; Eğer dürüstsen ve karakterin varsa hangi bankada hesabım varsa çıkar avukatını bende yollayayım avukatımı gidip alsınlar o parayı. Sen zühürtsün sana versinler.
Baykal'ın kaseti ile ilgili bir takım şeyler döndürüyorlar. Benim dinimde bu tarz şeyler asla olmaz. Ey Baykal sana yazıklar olsun. Seni kasetle koltuğundan endenler sana bu tuzağı kurdu şimdi gelmiş buna inanıyorsun. Eğer ben böyle bir şey yapmış olsaydım o görüntüleri bir kaç saat içerisinde internetten kaldırtırmıydım.

EDEP DIŞI BİR AÇIKLAMA

Suriye'ye ait uçak düşürdükten sonra Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamaya bakın. TSK'ya ucuz işlere girmeyin diye çağrıda bulunuyor. Ya bu ne edep dışı bir açıklama. Ülkenin menfaatlerini savunmak için yapılan girişim ne zaman ucuz iş oldu. CHP'nin başına gelmiş en büyük talihsizlik bu CHP'nin Genel Müdürü.

BİZİM PROJELERİMİZİ HAYAL BİLE EDEMEZSİN

Zonguldak filyos Projesi'ni hayata geçiriyoruz. Burası Türkiye'nin en büyük 3. limanı olacak. Filyos limanı bir Türkiye projesidir. Burada toplamda dolaylı olarak 15 bin kişi çalışacak. 3 yıl içinde alt yapı inşaasını tamamlamayı planlıyoruz. Bu proje bizim 2023 projelerimizin en önemli projelerinden biri olacak.CHP Genel Müdürü Zonguldak'ta bu projenin yapılamayacağından bahsetmiş, ya sen bizim projelerimizi hayal bile edemezsin. Kılıçdaroğlu sen hiç Marmaray'a, hızlı trene bindin mi? Senin aklın almaz o proejeleri.30 Mart'ta Zonguldak AK Parti dediğinde mevcut sorunların çözümü için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bizim için Türkiye Taş Kömürüne sahip çıkmadılar diye söyleniyor. Tam aksine bu zamana kadar Türkiye taş kömürüne biz sahip çıktık.

- Canlı Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5263177/ak-parti-zonguldak-mitingi