Bizimkiler dizisinin usta oyuncusu Berna Laçin’den yardım isteyerek hastaneye kaldırıldı.

Bizimkiler dizisinde Cemil karakterini canlandıran usta oyuncu Uğurtan Sayıner, İzmir’de hastaneye kaldırıldı. Sayıner’in yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı zayıfladığı bilgisi verilerek bilincinin açık olduğu söylendi. 989-2000 yılları arasında yayınlanan ve Türk televizyon tarihinde en uzun dizilerinden olan Bizimkiler dizisinin Usta oyuncusu Uğurtan Sayıner yaşamış olduğu İzmir’de hastaneye kaldırıldı. Sayıner’in yaşlılığa bağlı sebeplerle hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Sayıner’i gören Berna Laçin ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e seslenerek destek ve yardım istedi.

Bilincinin Açık Olduğu Bildirildi

Ambulansla, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi’ne götürülen Uğurtan Sayıner, hemen tedavi olmaya başladı. Usta oyuncu Sayıner’in ilerleyen yaşlarla birlikte yeme bozukluğu ve sıvı elektronik dengesizliği sebebiyle kilo kaybı yaşadığı söylendi. Usta oyuncunun bilincinin ise açık olduğu bilgisi verildi.

Berna Laçin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan Yardım İstemişti.

Usta oyuncu Uğurtan Sayıner’in son durumunun ağır olduğunu söyleyen Berna Laçin, Twitter hesabında usta oyuncunun durumu ile ilgili paylaşım yaparak oyuncunun hastaneye kaldırılıp tedavi olması hakkında yardım istemişti. Usta oyuncu için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sesini duyuran Berna Laçin ‘ İlginizi ve yardımınızı rica ediyoruz.’ Sözleri ile istek ve ricada bulunmuştu.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5266064/bizimkiler-dizisinin-usta-oyuncusu-berna-lacinden-yardim-isteyerek-hastaneye-kaldirildi