Felipe Melo, Galatasaray'dan Sonra Gitmek İstediği Takımını Açıkladı

Galatasaray'ın pitbull lakaplı oyuncusu Felipe Melo, sarı-kırmızılı takımdan sonra oynamak istediği takımı açıkladı. Brezilya'nın Fox TV kanalına canlı yayında bağlanan Melo, ülkeye döndüğü takdirde daha önce formasını hiç giymediği bir takımı tercih edeceğini açıkladı.

Melo, "Gelecek hakkında konuşmak çok zor. Bugün tanrıya şükür ki Galatasaray'ın önemli bir parçasıyım. Bu takımla dört yılda çok önemli işler başardık. Bir çok şampiyonluk ve kupa elde ettik. Galatasaray'da bu başarılara devam etmek istiyorum" dedi.

Brezilya'da Flamengo, Cruzeiro ve Gremio formaları giyen 31 yaşındaki futbolcu, "Ben bir Flamengo taraftarıyım. Ancak Sao Paulo Kulübü oldukça ilgimi çekiyor. Bu kulübün taraftarları sosyal medyada bana yoğun bir ilgi gösteriyor ve Sao Paulo'ya gelmem için sürekli bana mesaj veriyorlar. Böylece Sao Paulo da kalbimde bir yer edindi, orda oynamayı çok isterim" diye konuştu.

CRİSTİAN MESAJLARI ATIYORLAR

Felipe Melo'ya yapılan çağrılan altından ise eski Fenerbahçeli Cristian Baroni çıktı. Sosyal medya ve forumlar üzerinde bir çok Sao Paulo taraftarının Galatasaraylı Felipe Melo'ya çağrıda bulundukları saptandı. Ezeli rakip Corinthians'ta oynayan ve Sao Paulo taraftarına yaptığı uygunsuz el hareketiyle tanınan Cristian ile daha önce Türkiye'de karşı karşıya gelen oyuncuya seslenen taraftarların 'Buraya gel ve Cristian'ın bacaklarını kır' şeklinde ifadeler kullanması dikkat çekmişti.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5266684/felipe-melo-galatasaraydan-sonra-gitmek-istedigi-takimini-acikladi