Elazığ depremine Demet Akalın Duyarsız kalmadı

Demet Akalın’dan Elazığ’a mont ve bot desteği. Ünlü şarkıcı Demet Akalın Elazığ’da yaşanan deprem sonrası bölge halkına mont ve bot göndereceğini sosyal medya hesabından yayınladı.

Demet Akalın’dan deprem bölgesindeki halka mont ve bot desteği

Dün akşam saat 20:55 sularında Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremle tüm Türkiye yasa boğuldu. 6.8 şiddetindeki deprem Elazığ yakınlarında bulunan Batman, Mardin, Bitlis, Irak, Diyarbakır, Tunceli, Bingöl ve Suriye’de de hissedildi. Ölü ve yaralı sayısı saat geçtikçe çoğalan bölgeye, Türkiye’nin her köşesinden destek için yardım kampanyaları başlatıldı. Elazığ’da yaşanan deprem sonrası sosyal medya hesaplarından tüm ünlüler üzüntülerini dile getirirken, ünlü şarkıcı Demet Akalın hemen yardım için harekete geçti. Ünlü şarkıcı Demet Akalın deprem bölgesine gönderilmek için mont ve bot alarak Üsküdar Belediyesi’nden Elazığ’a gidecek olan tır’a teslim etti. İçerisinde mont ve botların bulunduğu çuvalın resmini sosyal medya hesabından paylaşan ünlü şarkıcı tüm Türk halkından destekte bulunmasını istedi.

Sosyal medya hesabından Elazığ için destek istedi

Elazığ’a gönderilmek üzere Üsküdar Belediyesi’nin yardım için yola çıkacak olan tır’a aldığı mont ve botları teslim eden Akalın sosyal medya hesabından "Ben kamyonetimi tuttum. Üsküdar Belediyesi’nin TIR'ına teslim ediliyor. Uyuyan dostların canı sağ olsun" yazarak herkese destek olması için paylaşımda bulundu.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5267589/elazig-depremine-demet-akalin-duyarsiz-kalmadi