Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Neşesi Yerine Geldi

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri'nde devam ediyor.

Bu akşam yapılan antrenmana Jose Sosa'nın da katılması günün sürpriz gelişmesi oldu. Teknik direktör Şenol Güneş, Sosa'yı takım arkadaşlarına alkışlatırken, Arjantinli oyuncu ile bir kaç kez özel olarak görüşme yaptı.

Bir hafta önce başlayan antrenmanlarda Sosa'nın ayrılmak isteyerek antrenmanlara çıkmaması, Atiba ve Gomez belirsizliği ile bir hayli düşünceli olan Şenol Güneş, Sosa'nın idmana çıkmasıyla oldukça neşelendi.

Suskunluğunu ve düşünceli hallerini terk eden Güneş'in rahat ve futbolcularla sürekli ilgilenen tavırları dikkatlerden kaçmadı. Kondisyon hareketleri ile başlayan idman kısa pas oyunları ile devam etti. Yarı sahada değişmeli 4 takımla yapılan çift kale maç ile günüm ikinci çalışması tamamlandı. Jose Sosa 6 gündür idmana çıkmamasına rağmen antrenmanın ve çift kalenin tamamında yer aldı.

Sabah sağlık kontrolünden geçen Gökhan Gönül ve Cenk Tosun salonda çalıştı. Beşiktaş hazırlıklarına yarın 10.00 ve 18.00 yapacağı idmanlarla devam edecek. Siyah-beyazlı ekip 18.00'deki idmanı basına açık gerçekleştirecek.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5268388/besiktas-teknik-direktoru-senol-gunesin-nesesi-yerine-geldi