Beşiktaşlı futbolcu Dorukhan Toköz, menajerinin açıklamalarının ardından Saff Suresi’nin 3.ayetini paylaştı

Siyah beyazlıların formasını giyen milli futbolcu Dorukhan Toköz, menajeri Necdet Ergezen'in yapmış olduğu açıklama sonrası sosyal medya hesabından Saff Suresi’nin 3.ayetini paylaşarak, "Yalan söylemeyin dürüst olun arkadaşlar. Dürüstlük güzeldir. Evde kalın kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun" paylaşımında bulundu.

Tokgöz’ün menajeri Necdet Ergezen sosyal medya hesabından açıklamada bulundu

Beşiktaş takımının milli futbolcusu Dorukhan Tokgöz’ün menajeri Necdet Ergezen, sosyal medya hesabından Beşiktaş’ın Dorukhan Toköz ile sözleşme imzalamadığını belirtti. Toköz yapmış olduğu açıklamada, "Ortak bir noktada anlaşamamamız ve konuşulan şartların her görüşmede değişmesi nedeniyle siyah beyazlı yönetimden yazılı teklif beklediğimizi dile getirdik ancak öyle bir teklif de henüz bize gelmemiştir" ifadelerine yer verdi.

"Yalan söylemeyin dürüst olun arkadaşlar"

Yaşanan durum karşısında siyah beyazlı taraftarlar tarafından eleştirilen Beşiktaş takımının milli futbolcusu Dorukhan Tokgöz sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Tokgöz yapmış olduğu paylaşımda, Saff Suresi’nin 3.ayetini paylaşarak, "Yalan söylemeyin dürüst olun arkadaşlar. Dürüstlük güzeldir. Evde kalın kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun" ifadelerine yer verdi.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5270269/besiktasli-futbolcu-dorukhan-tokoz-menajerinin-aciklamalarinin-ardindan-saff-suresinin-3ayetini-paylasti