Sakarya'da can pazarı! Akraba kavgasında 1 ölü, 2'si ağır 4 yaralı

Sakarya'ya bağlı Erenler ilçesinde yaşanan olayda akrabalar arasında arazi sınırından dolayı tartışma çıktı. Kısa süre içerisinde kavgaya dönüşen tartışmada silahlar çekilince kavga kanlı bitti. Silahlı kavgada 1 kişi yaşamını yitirirken, 2'si ağır 4 kişinin yaralandığı öğrenildi. Olayda ölen ve yaralananların yakınları hastaneye akın edince edince hastanede de olay çıktı. Hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Birbirlerine Ateş Ettiler

Arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan ve silahların çekildiği kavgada taraflar birbirine ateş edince R.K., F.K., C.K. ve Gökhan Özdemir adlı vatandaşlar yaralandı. Olay yerine kaldırılan sağlık ekipleri tarafından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Yenikent Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılar, tedavi altına alındı.

1 Kişi Öldü

Ağır yaralı olarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Gökhan Özdemir adlı vatandaş, doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak öldü. Olayın ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne akın eden yaralı yakınları arasında kavga çıktı. Kavga üzerine hastanede polis tarafından geniş güvenlik önlemlerinin alındığı bildirildi. Olayın meydana geldiği bölgede jandarma ekipleri tarafından abluka altına alındı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5276151/sakaryada-can-pazari-akraba-kavgasinda-1-olu-2si-agir-4-yarali