Zlatan Ibrahimovic'in yeni adresi Bologna'ya olabilir

Forma giydiği LA Galaxy’den ayrılmak ve İspanya'ya dönmek istediğini açıklayan 38 yaşındaki Zlatan İbrahimoviç, sosyal medya hesabından bu isteğini dile getirmişti. İsveçli futbolcunun vereceği karar merakla beklenirken İtalya'ya dönme ihtimali olduğu da ortaya çıktı. Zlatan ibrahimovic'i kadrosuna katmak isteyen İtalya Serie A ekiplerinden Bologna, futbolcu ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Diğer yandan İbrahimoviç'in de İtalyan ekibinin transfer teklifine sıcak baktığı öğrenildi.

Bir süredir temas halindeler

Gazete dello Sport tarafından yapılan bir habere göre İbrahimoviç'in menajeri Mino raiola, bir süredir Bologna takımı ile temas halinde. Bologna teknik direktörü Sinisa Mihajlovic’nde yıldız futbolcu ile bizzat telefon görüşmesi gerçekleştirdiği öğrenildi. İbrahimoviç ve Bologna teknik direktörünün arasındaki yakınlık zaten biliniyordu. Konu hakkında gazete ve açıklamalarda bulunan İbrahimoviç Aralık ayında her şeyin netleşeceğini ve gerekli açıklamayı yapacağını söyledi.

İbrahimoviç gitmek istiyor

Geçtiğimiz günlerde bir gazeteye demeç veren Bologna Sportif Direktörü Walter Sabati, Zlatan Ibrahimovic ile ilgilendiklerini yalanlamadı. Yıldız futbolcunun Bologna ekibine katılmak İstediğini söyleyen sportif direktör, Sinisa Mihajlovic ile yakınlığı nedeniyle İbrahimoviç'in kendilerine tercih ettiğini dile getirdi. Bu transferin bu ilişkiler sayesinde gerçekleşeceğini belirten sportif direktör, ibrahimovic'i kadrolarına katmak için gereken her şeyi yapacaklarını dile getirdi.

Birçok takım kadrosuna katmak istiyor

Zlatan Ibrahimovic ile sadece Bologna Kulübü ilgilenmiyor.  Napoli, Milan, Manchester United ve Avustralya ekibi Perth Glory de yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak için görüşme halinde.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5277457/zlatan-ibrahimovicin-yeni-adresi-bolognaya-olabilir