Oyuncu Bige Önal iç çamaşırsız giydiği kıyafetin kurbanı oldu

Çukur dizisi oyuncuların Necip Memili’nin nikah törenine sevgilisi Aras Bulut İynemli ile katılan oyuncu Bige Önal, tören için tercih ettiği iç çamaşırsız kıyafetin kurbanı oldu. İç çamaşırsız giydiği kısa elbisesi   rüzgarın etkisiyle açılınca Bige Önal frikik vermekten kurtulamadı.

Çukur’un Cumalisi Dünya Evine Girdi

Çukur dizisinin başrol oyuncularından olan ve dizide Cumali karakterine can veren Necip Memili, bir süredir beraber olduğu Didem Dayıcıoğlu ile Otaköy’de bir otelde gerçekleşen nikah töreni ile hayatını birleştirdi. Nikahta birçok arkadaşı çifti yalnız bırakmazken dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’de sevgilisi Bige Önal ile oradaydı. Oyuncu Bige Önal ise nikahta tercih etiği iç çamaşırsız kısa elbisesinin azizliğine uğrayarak talihsiz bir frikik verdi.

Frikik Vermekten Kaçamadı

Birçok ünlü ismin akın ettiği nikah töreninde adeta şıklık yarışı vardı. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli ve sevgilisiBige Önal’da tören için oteldeydi. Kamera karşısına geçen ünlü çift gazetecilerin sorularına yanıt verirken Bige Önal kıyafetinin kurbanı oldu ve rüzgarın azizliği ile frikik vermekten kaçamadı. İç çamaşırsız tercih ettiği kısa elbisesi rüzgarın şiddetiyle açılmasıyla talihsiz anlar yaşayan Bige Önal, eliyle eteğini kapatmaya çalışsa da frikikten kurtulamadı.

Bige Önal Kimdir?

1 Şubat 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bige Önal, Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal ve eski manken Mine Baysan’ın kızıdır. Hneüz 9 yaşındayken anne ve babası boşanan Bige Önal, Özel St Benoit lisesinde eğitim gördükten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 28 Temmuz 2010 yılında TRT1 ekranlarına yayınlanan Elde Var Hayat adlı dizide Yeliz karakterini canlandıran Önal, son olarak Netflix’de yayınlanan Hakan: Muhafız adlı dizide rol almıştır.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5279002/oyuncu-bige-onal-ic-camasirsiz-giydigi-kiyafetin-kurbani-oldu