Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak? Yayın tarihi belli oldu

Uzun yıllardır ekranların sevilen yüzü olan ve ATV ekranlarında yayınlanan programı ile hafta içi her gün evlerinize konuk olan Müge Anlı’nın ekrana dönüş tarihi belli oldu. Ülkemizde baş gösteren yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle yayına ara vermek zorunda kalan ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 1 Haziran Pazartesi ekranlara geri dönüyor.

1 Haziran’dan İtibaren Yeniden Ekranlarda

Koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında dizi ve programlar çekimlerine ara vermiş hatta bazı diziler erken sezon finali yapmak zorunda kalmıştı. Bu süreçte zorunlu araya giren programlardan biri ATV ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu. Çekimlerine ara verilen programla ilgili 50 kişilik ekibin görevinin sonlandırıldığı da iddia edilmişti. Verilen ara sebebiyle eski bölümleri ile ekrana gelmeye başlayan programın 1 Haziran Pazartesi’den itibaren yeni bölümleri ile yeniden izleyici karşısına geçeceği belirtildi.

Müge Anlı Açıklama Yapmıştı

Programa verilen zorunlu ara ile ilgili geçtiğimiz haftalarda açıklamalarda bulunan Müge Anlı, salgının ilk günlerinde izleyiciyle buluşmaya devam ettiğini ancak programı gerçekleştirme olanağı kalmadığında sona erdirmek zorunda kaldıklarını ifade etmişti. Direnebildikleri yere kadar direnip programı sona erdirmek zorunda kaldıklarını söyleyen Anlı, Ramazan Bayramı’nın ardından durumun elverişli olması, tedbirlerin biraz gevşetilmesi halinde sosyal mesafe kurallarına uyarak bütün fedakarlığıyla programa yeniden başlayacağını dile getirmişti.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5280036/muge-anli-ile-tatli-sert-ne-zaman-baslayacak-yayin-tarihi-belli-oldu