15 yaşındaki kızı kaçıran sapık Özgecan’ın videosunu izleterek tecavüz etti

Mersin’in Toroslar ilçesinde 15 yaşında olan lise öğrencisi genç kız, kendisinden büyük yaşlarda olan bir kişi tarafından kaçırıldığını ve bu kişi tarafından 3 gün boyunca cinsel tacize maruz kaldığını iddia etti. Mersin’in Toroslar ilçesinde ailesi ile birlikte ikamet eden 15 yaşındaki lise öğrencisi Z.G.K, kendisinden daha büyük birisi tarafından kaçırıldığını ve 3 gün boyunca mahsur kaldığı yerde bu kişi tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etti. Kaçırıldığı yerde ise cep telefonuyla bir arkadaşının annesini aradığını belirten Z.G.K, kendisinin kaçırıldığını söyleyip yardım istediğini ve bu sayede polis ekiplerince kurtarıldığını dile getirdi.

3 gün cinsel tacize uğramış

Polis ekiplerince Çocuk İzleme Merkezine gittiklerine ancak zanlının kendisini ailesi ile tehdit ettiği için şikayetçi olmaktan korktuğunu söyleyen genç kız, şimdi ise şikayetçi olduğunu ve cezasını çekmesini istediğini dile getirdi. Kaçırıldığı kişi tarafından 3 gün cinsel tacize maruz kaldığını ve hala yaşadıklarını unutamadığını söyleyen Z.G.K, psikolojisinin bozulduğunu ve geceleri tek başına uyuyamadığını belirtti.

Özgecan’ın videosunu izletmiş

Olayla ilgili konuşan genç kızın annesi Nergis K., kızını kaçırdığı iddia edilen şahıstan şikayetçi olduklarını ve adaletten yardım beklediklerini dile getirdi. Genç kızı kaçırdığı iddia edilen şahsın ise ona Özgecan’ın videolarını izlettiğini ve videoları izlettikten sonra da cinsel tacizde bulunduğunu söyledi. Olayla ilgili konuşan baba Derviş K. İse adaletten yardım istediklerini ve şahsın cezalandırılmasını istediğini söyledi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5282594/15-yasindaki-kizi-kaciran-sapik-ozgecanin-videosunu-izleterek-tecavuz-etti