İstanbul’da dehşet anlar elindeki sopayla kadını sokak ortasında öldüresiye dövdü

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde bağımlı olduğu iddia edilen bir kişi, elindeki sopayla sokak ortasında henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü bir kadına saldırdı. Kadına sopayla vurduğu anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı. İstanbul’da dehşet anlar! Gaziosmanpaşa’da bağımlı olduğu iddia edilen bir şahıs, eline geçirdiği sopa ile sokak ortasında bir kadına saldırdı. Sopayla kadına öldüresiye vuran zanlının o anları saniye saniye kameralara yansıdı.

Sopayla Saldırdı

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Yeni Mahalle’de yaşanılan dehşet olayda, henüz kimliği belirlenemeyen ve madde bağımlısı olduğu iddia edilen bir şahıs, eline geçirdiği sopa ile sokak ortasında yine sebebi bilinmeyen bir nedenden ötürü bir kadına saldırdı. Elindeki sopayla kadına öldüresiye vuran şahıs o sırada da birçok tehditler savurdu. Zanlının kadına sopayla saldırdığı anlar ile çevrede bulunan bazı vatandaşlar tarafından saniye saniye cep telefonlarına kaydedildi. Aldığı feci darbeler sonrasında ise kadın yere düştü.  

Ölüm Tehditleri Savurdu

Sokak ortasında kadını sopayla döven ve sonra da yerlerde sürükleyen şahıs, kadına ölüm tehditleri savurdu. Bir daha oraya gelmemesini söyleyerek bağıran şahıs sonra da bir süre kadından uzaklaştı. Darp edilen kadın ise polise şikayet edeceğini söylerken zanlı rahat tavırlarla şikayet etmesini söyledi ve kendisinin yanına polislerle gelmesini söyledi. Görüntüler sosyal medyada yayılırken, birçok vatandaş duruma tepki gösterdi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5283896/istanbulda-dehset-anlar-elindeki-sopayla-kadini-sokak-ortasinda-olduresiye-dovdu