Müge Anlı'da aranan Burhan Aykurt'un cesedi bulundu

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Muğla'nın Fethiye ilçesinde ortadan kaybolan ve 15 aydır kayıp olarak aranan Burhan Aykurt'u arama çalışmaları sürerken ormanlık alanda cansız bedeninin bulunduğu öğrenildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun süre aranan ve o dönem programa konuk olan ağabey Mahmut Aykurt'un çelişkili ifadeleri nedeniyle zaten öldüğü düşünülen Burhan Aykurt bir türlü bulunamamıştı.

İzmir'e gidiyorum diye evden çıkmıştım

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan ve özel bir şirkette dağıtım elemanı olarak çalışan Burhan Aykurt yıllık izne ayrılmış daha sonra da İzmir'e gideceğini söyleyerek evden çıkmış ve bir daha geri dönmemişti. Kaybolan 35 yaşındaki Burhan Aykurt’u bulmak için ağabeyi Mahmut Aykurt Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olmuş ancak çelişkili ifadeler vermesi nedeniyle cinayetten şüphelenilmişti. Gelen son bilgilere göre Burhan Aykurt'un ormanlık alanda cesedi bulundu.

Çoban erkek cesedi görerek jandarmaya haber verdi

Alınan bilgiye göre Dalaman'ın Kavacık Mahallesi'nde ormanlık alanda bir çoban erkek cesedi görerek durumu Jandarma ekiplerine haber verdi. Ceset üzerinde yapılan İnceleme sonucunda Yaklaşık 15 aydır Kayıp olan Burhan Aykurt’a ait olduğu tespit edildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından cesedin Muğla Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi öğrenildi.

Mahmut Aykurt'un cinayetle ilgisi var mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaptığı çelişkili açıklamalar nedeniyle kardeşini öldürdü düşünülen Mahmut Aykurt bir süre sonra programa çıkmama kararı almıştı. Ağabeyin bu cinayetle alakası olup olmadığı henüz açıklanmadı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5284198/muge-anlida-aranan-burhan-aykurtun-cesedi-bulundu