Galatasaray’a transferi beklenen Arda Turan hakkında flaş iddia

Fatih Terim'le aralarının düzelmesinin ardından son günlerde adı Galatasaray’la anılan futbolcu Arda Tuan’ın şimdiki takımı Başakşehir’den ayrılması durumunda Galatasaray’a değil Beşiktaş’a transfer olacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.  Milliyet Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulunan TRT Spor spikeri ve yorumcu Ersin Düzen, Arda Turan’ın Galatasaray’a değil Beşiktaş’a transfer olacağı iddiasıyla spor gündemini salladı.

Arda Beşiktaş’a Daha Yakın

Ersin Düzen açıklamalarında, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Arda Turan arasındaki gerilimin son bulduğunu ve Arda’nın hocasının elini öpmesinin ardından buzların tamamen erimiş görüldüğünü söyledi. Futbolcu ve hoca arasındaki küslüğün son bulmasının ardından genç futbolcunun ismi eski takımı Galatasaray’la anılmaya başlamıştı. Ersin Düzen ise Arda’nın Galatasaray’a geri dönebileceğini düşünmediğini kendisinin Başakşehir’den ayrılması durumunda Galatasaray’a değil Beşiktaş’a transfer olabileceğini iddia etti.

Fatih Terim Çok Şaşırmıştı

EURO 2016’da araları açılan Arda Turan ve Fatih Terim arasındaki küslük Arda’nın hocasının elini öpmesiyle son bulmuştu. Arda’nın maç öncesinde yanına gelerek elini öpmesine çok şaşırdığını belirten Fatih Terim, böyle bir şeyi beklemediğini ve çok duygulandığını söylemişti. Eski futbolcusunun bu hareketini takdir eden Terim, kendisinin yetiştirdiği ve tanıdığı Arda’nın bu Arda olduğunu söyleyerek duygularını ifade etmişti. Daha önceki maçlarda yan yana bile gelmeyen ikili Arda’nın attığı adımla buzları eriterek barış sağlamış oldular. Şimdilerde Arda’nın Galatasaray’da yeniden forma giyip giymeyeceği ise merak konusu.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5286570/galatasaraya-transferi-beklenen-arda-turan-hakkinda-flas-iddia