Gelinim Mutfakta yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın yeni sezonunun başlama tarihi izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Fatih Ürek’in muhteşem sunumuyla ekrana gelen ve gündüz kuşağının sevilen programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta’nın yeni sezonu merakla bekleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta yeni sezonu ne zaman başlayacak? Puan sisteminde nasıl bir değişiklik olacak? İşte tüm detaylar…

Gelinim Mutfakta Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yepyeni sezonu ile 17 Ağustos Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 13.15’te evlerinize konuk olmaya devam edecek. Gündüz kuşağının vazgeçilmezi olan Gelinim Mutfakta’da izleyiciyi yeni sürprizler bekliyor.

Yeni Yarışmacılar Yer Alacak

Fatih Ürek’in mükemmel sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yeni sezonunda yepyeni yarışmacılarla yola devam edecek. Diğer yandan yarışmanın formatında da sürpriz bir değişiklik olacak. Yeni sezon bölümlerinde sunucu Fatih Ürek’te gelinlere puan verecek.

Formatta Değişikliğe Gidildi

Birbirinden iddialı yarışmacıların yer alacağı Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümleri heyecanla beklenirken sunucu Fatih Ürek, ‘Gelinler yandınız, artık bende puan vereceğim’ diyerek yeni formayı duyurdu.

Gelinim Mutfakta Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta’nın geride kalan sezonunda Elif Akçam ve kayınvalidesi Çiğdem Akçam en çok bileziği kazanarak yarışmaya damga vurmuştu. Başarılı gelin ve kayınvalide yarışmada 500 bin liralık ödülün sahibi oldu ve kazandıkları bileziklerle hafızalara kazındı.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5288359/gelinim-mutfakta-yeni-sezonu-ne-zaman-baslayacak