Hatay’daki esrarengiz olayda anne uçurumdan aşağıya yuvarlandı bebeği evde ölü bulundu

Hatay’ın Defne ilçesinde bir kadının kullandığı otomobil, 150 metrelik uçurumdan aşağıya devrildi. Kazadan yaralı olarak kurtarılan kadının bebeği ise evde kocası tarafından ölü halde bulundu. Hatay’da tam anlamıyla esrarengiz bir olay meydana geldi. Hatay’ın Defne ilçesinde otomobili ile Döver Mahallesi civarında seyir halinde olan Gökben O., henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı otomobilin kontrolünü kaybetti ve otomobil 150 metrelik uçurumdan aşağıya devrildi. Kazayı görenler ise hemen durumu sağlık ekiplerine ve kurtarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen çok sayıda kurtarma ekibi, arabada sıkışan Gökben O.’yu çıkardı ve ardından kazazede hemen sağlık ekiplerince Hatay Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

Bebeği Evde Ölü Halde Bulundu

Kazanın ardından ise durum hemen eşi Mehmet O.’ya bildirildi. Eşinin kaza yaptığı haberini alan Mehmet O., 2 yaşındaki bebeklerinin arabada olmadığını öğrenince hemen evine gitti. Eve geldiğinde ise oğlu S.E.O’nun hareketsiz bir şekilde olduğunu gördü. Kendisine tepki vermeyince de hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise yapılan müdahalelerin ardından küçük çocuğun hayatını kaybettiğini tespit etti.

Otopsi Yapılacak

Evde ölü bulunan bebek ise ölüm nedeninin araştırılması için sağlık ekiplerince Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne götürüldü. Kaza yapan Gökben Oç’nun tedavisinin sürdüğü öğrenilirken, olaya ilişkin de soruşturma başlatıldı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5290883/hataydaki-esrarengiz-olayda-anne-ucurumdan-asagiya-yuvarlandi-bebegi-evde-olu-bulundu