Survivor yayınlanmadan ada şartlarına isyan eden Evrim Keklik kimdir

Survivor 2020 yayınlanmadan Acun Ilıcalı’nın paylaşımıyla adından söz ettirmeye başlayan Evrim Keklik daha yarışmanın 5. gününden açlığa isyan etmesiyle sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Keklik’in 2018 yılında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldığı ve yarışmadaki samimiyeti ve başarısıyla büyük beğeni kazandığı ortaya çıktı.

Hüngür Hüngür Ağladığı Video Herkesi Şaşırttı

Survivor 2020’de yer alan isimler arasında olan Evrim Keklik, yarışmaya ‘İnsanın asıl karakteri eline güç geçtiğinde ortaya çıkar’ sloganıyla katılan Keklik’in yarışmada geçirdiği 5 gün içinde hüngür hüngür ağlaması herkese büyük şok yaşattı.

Açlığa Dayanamadı

Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından paylaştığı videoda, adada geçirdiği 5 gün içinde zorlandığı görülen ve zor yaşam şartlarına ayak uyduramayan Evrim Keklik’in verdiği röportajda kötü olduğunu söylediği ve bu anları annesinin görmesini istemediğini bu durumun çok zor olduğunu, ağlamak için bile gücünün bulunmadığını ve ada şartlarının kendisine çok ağır geldiğini söylediği görüldü.

Evrim Keklik Kimdir?

Survivor 2020 Gönüllüler takım yarışmacısı olan Evrim Keklik, 29 yaşında İstanbul doğumlu. İstanbul’da ilkokul 1. Sınıfa giderken Fenerbahçe Spor Kulübünde Voleybola başlayan Keklik, 10 yıl boyunca Fenerbahçe Kulübünde Voleybol hayatına devam etti. Bunun ardından Galatasaray Voleybol takımına transfer olan Keklik, 1 yıl sonra Konya Ereğli Belediyesi Voleybol takımına transfer oldu. Omuzunda yaşanan sakatlık sonrasın tedavisi uzun süren Keklik Voleybola ara vermek zorunda kaldı. Tedavi sürecinde Ankara Gazi Üniversitesi BESYO bölümünde eğitimine devam eden Evrim Keklik, üniversitede 4 yıl yüzerek 3. kademe yüzme antrenörü oldu. Üniversite eğitimi 7 yıl süren Survivor Gönüllüler yarışmacısı, 2017 yılında Ankara’dan İstanbul’a döndü ve su altı hokeyine başladı. 1 yıldır bu sporla ilgilenen Keklik bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğü yapmaya devam ediyor.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5291314/survivor-yayinlanmadan-ada-sartlarina-isyan-eden-evrim-keklik-kimdir