Aile İşi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

 Aile işi çok yakında ATV ekranlarında başlayacak. Peki Aile İşi programı neler olacak.

Komedi deyince akla ilk gelen türk oyuncu Ufuk Özkan ekrana geri dönüyor. Partneri ise yaz ayında kahkaha dolu sahneleri ile akıllardan çıkmayan Pelin Akil oldu. Yanlarında Gülse Birsel onursal oyuncuları Hasibe Eren ve Füsün DEmirel yer alacak.Ünlü şarkıcı Can Banoma etkisiyle de Aile İşi dizisi ekranda olacak.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği eski yeşilçam filmleri tadında sımsıcak aile komedisi “AİLE İŞİ” çok yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

İlk tanıtım filmi yayınlanan, NTC Medya’nın bu yepyeni projesinde, seyirciler tarafından büyük beğeni toplayan UFUK ÖZKAN,PELİN AKİL, HASİBE EREN, FÜSUN DEMİREL, CAN BONOMO, SAİT GENAY, MURAT AKKOYUNLU, OSMAN WÖBER, MİNE KILIÇ, ŞAFAK KARALİ, ÖZGÜR EMRE YILDIRIM gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Hem güldürerek, hem de hüzünlendirecek, izleyicinin kendisini adeta içinde hissedeceği, eski Türk filmlerini aratmayacak dizinin yönetmen koltuğunda Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi reyting rekorları kırmış bir çok dizinin yönetmenliğini üstelenen JALE ATABEY otururken, senaristliğini ise ÖZGÜR EVREN HEPTÜRK üstleniyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5292849/aile-isi-dizisi-ne-zaman-baslayacak