Bartın'da erkek arkadaşının ailesiyle tanışmaya giden kız 5'inci kattan atladı

Bartın Cumhuriyet Mahallesi'nde bu sabah saatlerinde meydana gelen olayda iddiaya göre İstanbul'da askerlik yapan erkek arkadaşıyla birlikte Bartın'a gelen 19 yaşındaki Emine Nur Ö., erkek arkadaşının ailesi ile tanışacaktı.

5’inci katın balkonundan atladı

Erkek arkadaşının evine gelen genç kız bir süre sonra henüz bilinmeyen bir nedenle 5. katta bulunan dairenin balkonundan aşağı atladı. Alt katlarda bulunan çamaşır iplerine takıldıktan sonra beton zemine düşen 19 yaşındaki Emine Nur Ö., ağır yaralı.

Hastanede hayatını kaybetti

Çevrede bulunanların ihbar üzerine olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından genç kızı Bartın Devlet Hastanesi'ne götürdü. 19 yaşındaki genç kız burada doktorların yaptığı bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Ailesinden isteyeceklerdi

Akıllara durgunluk veren olayın ardından polis ekipleri olay yerine gelerek genç kızın erkek arkadaşına ifadesini almak üzere karakola götürüldü. Alınan bilgiye göre genç kızın erkek arkadaşı ve ailesi yarın kız istemek için Afyonkarahisar'da bulunan genç kızın ailesinin yanına gidecekti. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatılırken genç kızın neden böyle bir şey yaptığı konusunda herhangi bir ipucuna ulaşılamadı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5294409/bartinda-erkek-arkadasinin-ailesiyle-tanismaya-giden-kiz-5inci-kattan-atladi