Halk otobüsünde üniversiteli kızları taciz ettiği iddia edilen yaşlı adam linç ediliyordu

Çorum’da 60 yaşındaki bir adam halk otobüsünde üniversiteli kızlara tacizde bulunduğu iddia edildi. Kızların anlık tepkisi sonrasında ise yaşlı adam otobüsteki vatandaşlar tarafından darp edildi.

Her geçen gün artan taciz olaylarına bir yenisi bu sefer maalesef ki Çorum’da eklendi! İddialara göre halk otobüsündeki 2 üniversiteli kız 60 yaşındaki adam tarafından tacize maruz kaldı. Kızların tepkisi sonrasında ise otobüste bulunan vatandaşlar yaşlı adamı darp etti.

Halk Otobüsünde Yaşandı

20 yaşında olan ve üniversite öğrencisi olan S.N.S ile M.K, 24 Aralık’ta Akkent-Saat Kulesi seferini yapmakta olan bir halk otobüsüne bindi. Belirtilen iddialara göre ise aynı otobüse 60 yaşındaki R.Y’de bindi. Yolculuk esnasında ise kızların arkasında oturan R.Y, iddialara göre koltuğun arasından elini uzattı ve kızlara cinsel tacizde bulundu. O esnada ise büyük bir şok yaşayan kızlar korkup çığlık attı ve R.Y’ye tepki gösterdi. O esnada ise otobüste bulunan vatandaşlar olayı öğrenince R.Y’yi darp etmeye başladı.

Serbest Bırakıldı

Olay ise hemen polis ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen ekipler R.Y’yi gözaltına alırken kızlar da ifadesi alınması için karakola götürüldü. S.N.S ve M.K R.Y’nin kendilerini taciz ettiğini belirtip şikayetçi oldu. R.Y ise ifadesinde suçlamaların hiçbirisini kabul etmedi. İfadesi alınan R.Y daha sonra adliyeye sevk edildi ve ardından da adli kontrol şartı ile serbest kaldı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5298574/halk-otobusunde-universiteli-kizlari-taciz-ettigi-iddia-edilen-yasli-adam-linc-ediliyordu