Kuaförüm Sensin 5 Ağustos 2020 kim birinci oldu?

Show TV ekranlarının büyük bir ilgi ve merakla takip edilen gündüz kuşağı programlarından Kuaförüm Sensin’de yepyeni bir bölüm yine heyecan dolu bir şekilde başlıyor. Her biri birbirinden iddialı ve yetenekli olan yarışmacılar hafta içi her gün kendilerine verilen konseptleri yerine getirmek ve her geçen gün yarışmanın en iyisi olabilmek için çaba sarf ediyor. Peki, Kuaförüm Sensin 5 Ağustos 2020 Çarşamba gününün birincisi kim oldu? Bugün hangi takım kaç puan aldı? İşte detaylar…

En İyi Saç ve Makyajı Yapmak İçin Yarışıyorlar

Gözde Kansu’nun muhteşem sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında yepyeni bölümleriyle evlerinize konuk olan Kuaförüm Sensin’de 4 ayrı takım en yi saç ve makyajı yapmak ve en yüksek puanların sahibi olabilmek için mücadele ediyor. 4 ayrı jüri üyesinin gün sonunda yorum yaparak puanlarını verdiği takımlar tüm haftayı en yüksek puanlarla tamamlayarak haftanın finaline avantajlı girmeye çalışıyor.

Kuaförüm Sensin 5 Ağustos 2020 Puan Tablosu

Kuaförüm Sensin 5 Ağustos 2020 Çarşamba gününün puanlaması belli oldu.

Tayfun-Serap-Çiğdem 19

Aytekin-Dilek-Banu 13

Kaan-Ece-Gizem 14

Engin-Koray-Özlem 13

Kuaförüm Sensin 5 Ağustos 2020 Günün Birincisi

Kuaförüm Sensin 5 Ağustos 2020 Çarşamba gününün birincisi belli oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 19 puan alan Tayfun-Serap-Çiğdem günün birincisi olurken Aytekin-Dilek-Banu ve Engin-Koray-Özlem toplam 13 puanla gün sonunculuğunu üstlendi.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5302668/kuaforum-sensin-5-agustos-2020-kim-birinci-oldu