Dünyanın gözünü diktiği maçta şaşırtan olay genç model bir anda sahaya fırlayarak soyundu

ABD’de en büyük spor organizasyonu olan Super Bowl’da skandal bir olay yaşandı. Instagram modeli olan Kelly Kay’ın bu büyük maçta bir anda sahaya fırlayarak iç çamaşırlarını gösterdiği görüldü. Sahaya bir anda fırlayan Instagram modeli Kelly Kay’ın iç çamaşırlarını göstermeye çalıştığı anlarda zar zor zapt edildiği görülürken bu skandal ülke gündemine de bomba gibi düştü.

Şampiyonluk Mücadelesi’nde Sahaya Fırladı

ABD’nin en büyük spor organizasyonlarından olan Amerikan Futbolu Ligi’nin şampiyonluk mücadelesi Super Bowl yine nefes kesti. Tarihi maçta Kansas City Chiefs 50 yıllık bir aradan sonra şampiyonluğa ulaşmayı başardı. Ancak tarihi maçta karşılaşmanın yanı sıra çok konuşulacak bir olay daha yaşandı. Instagram modeli olan Kelly Kay, maç esnasında bir anda sahaya fırlamaya çalışarak iç çamaşırlarını göstermek istedi.

Güvenlik Güçleri Sahaya Girmesini Engellemekte Güçlük Çekti

2019 yılında Şampiyonlar Ligi finalinde aynı şekilde sahaya girmeye çalışan Kinsey Wolanski’nin yakın arkadaşı olduğu öğrenilen model Kelly Kay, sahaya girmeye çalıştığı anlarda güvenlik güçleri tarafından zorlukla engelendi. Güvenlik güçlerine direnen Kelly Kay’ın sahadan çıkarıldığı anlarda elbisesini yukarı kaldırdığı ve iç çamaşırını göstermeye çalıştığı anlar dikkatlerden kaçmadı. Güvenlik güçleri tarafından sahaya girmeden hemen önce zar zor yakalanan Kay’ın gözaltına alındığı ve sabaha kadar nezarette tutulduğu öğrenildi. Bir gece nezarette kalan Kelly Kay’ın serbest bırakıldığı ve serbest bırakılmasını bir gece kulübüne giderek sabaha kadar kutladığı öğrenildi. Ülke gündemine bomba gibi düşen olay Amerikan manşetlerinde de yerini aldı.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5306877/dunyanin-gozunu-diktigi-macta-sasirtan-olay-genc-model-bir-anda-sahaya-firlayarak-soyundu