Hadise ve Kaan Yıldırım'ın beraber yaşadığı iddia edilen

Uzun zamandan beri yalnız olan ve aşk iddialarına kapalı olan ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafın ardından Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Hadise'nin gönlünü ünlü oyuncuya kaptırdığı öne sürülürken bugün magazin basınında başka iddialarda gün yüzüne çıktı.

Beraber yaşadıkları iddia edildi

Son dönemlerde sosyal medyada verdiği cesur pozlar ve videolarla gündeme gelmeye devam eden Ünlü şarkıcı Hadise gönlünü oyuncu Kaan Yıldırım’a Kaptırdı. Kaan Yıldırım'ın köpeği ile poz veren Hadise'nin uzun zamandan beri aşk yaşadığı öne sürülürken ünlü oyuncu ile bir süredir de aynı evde yaşadığı iddia edildi. Yaklaşık 1 aydan bu yana bu aşkın devam ettiği gündeme gelirken 20 gündür de Kaan Yıldırım'ın Hadise'nin evinde yaşadığı iddia edildi.

Menajeri yalanlamıştı

Diğer yandan dün aşk iddialarını gündeme gelmesinin ardından Hadise'nin menejeri bir açıklama yaparak aşk iddialarını yalanlamıştı. Ancak sosyal medya kullanıcıları bu yalanlamaya inanmadı ve Hadise ile Kaan Yıldırım'ın aşkının kesin olduğunu öne sürdü.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5307085/hadise-ve-kaan-yildirimin-beraber-yasadigi-iddia-edilen