İstanbul’un göbeğinde kafasına sıkıp intihar etti

İstanbul Beşiktaş’ta bir kişi telefonda birisi ile tartıştıktan sonra yanındaki silahla önce havaya ateş etti. Ardından da kafasına sıkarak intihar etti. İstanbul Beşiktaş’ta bir kişi deniz kenarında otururken telefonda birisi ile tartışmaya başladı. Daha sonra ise yanındaki silahla önce havaya ateş etti sonra da kendisini vurarak intihar etti.

Allah’a Emanet Olun Diyerek Bağırdı

İstanbul Beşiktaş’ta sabah saat 11.30 sularında 30 yaşlarında bir erkek deniz kenarına geldi ve telefonda henüz bilinmeyen bir kişi ile tartışmaya bağırdı. Bir süre sonra elindeki telefonu denize atan genç, yanındaki silahı çıkardı ve önce havaya ateş edip sonra da kendisini vurdu. Olayı gören ve büyük bir şok geçiren çevredeki vatandaşlar durumu hemen polise ve sağlık ekiplerime bildirdi. Olay yerine gelen ekipler çevre güvenliği alırken, sağlık ekipleri ise gencin hayatını kaybettiğini tespit etti.

Telefonda Bağırarak Konuşuyordu

Olayı gören çevre esnaflardan Serhat Türak, gencin deniz kenarında bulunan banka oturduğunu ve burada bir süre telefonda birisiyle tartıştığını söyledi. Şahsın madde bağımlısı olabileceğini de ifade eden Türak, bir süre sonra gencin elindeki pet şişeyi deniz attığını ve sonra da küfürler ederek elindeki telefonu denize attığını söyledi. Bu anların ardından ise gencin etrafa “Allah’a emanet olun” diyerek bağırdığını ve sonra da yanındaki silah ile havaya ateş ettiğini ardından da kendisini vurduğunu söyledi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5307899/istanbulun-gobeginde-kafasina-sikip-intihar-etti