Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 12 Ağustos 2020 konukları

Star TV ekranlarında yepyeni ve renkli bir sabah programına başlayan yakın dostlar Demet Akalın ve Alişan bugün yine bomba gibi konuklarla evlerinize konuk oldu. Yeni programlarının üçüncü gününde yine sürpriz isimleri konuk eden Demet Akalın ve Alişan, birbirinden güzel şarkılar ve olay açıklamaların olduğu bir bölümle izleyici karşısına çıktı.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ta Bugünün Konukları

Star TV ekranlarında hafta içi her gün saat 09.45’te canlı olarak yayınlanacak olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konukları şarkıcı Yaşar İpek ve Survivor’ın dobra yarışmacısı Evrim Keklik oldu. Aynı zamanda Survivor 2020'nin sevilen ismi Yasin Obuz'da programda konuk olarak yer aldı.

Demet Akalın ve Evrim Arasında Buzlar Erimişti

Sıkı bir Survivor takipçisi olan ve yarışmanın yayınlandığı dönemde hem yarışma hem de yarışmacılar hakkında düşüncelerini dobra bir şekilde söyleyen ünlü popçu Demet Akalın, gönüllüler takımının sivri dilli yarışmacısı Evrim Keklik’e yaptığı açıklamalar ve elendikten sonra sosyal medyadaki paylaşımlarından dolayı tepkisini dile getirmişti. Yarışma bittikten sonra bir başka Survivor yarışmacısı Yasin Obuz’un aracı olmasıyla Demet Akalın ve Evrim arasındaki buzlar erimiş ve ikili barışmıştı.

Survivor Şampiyonu Cemal Can Yayına Bağlandı

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, programın dün yayınlanan canlı yayınına bağlanarak samimi açıklamalarda bulundu. Survivor’dan kazandığı ödülü babasına vereceğini söyleyen Cemal Can, Survivor’daki sessizliği özlediğini dile getirdi.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5310648/demet-ve-alisan-ile-sabah-sabah-12-agustos-2020-konuklari