Instagram'a yeni bir özellik daha geliyor

Gelen son bilgilere göre Instagram yeni bir güncelleme ile kullanıcıların hiçbir şeyi kaçırmaması için yepyeni bir özelliği devreye sokacak. Instagram'da bundan sonra en son gönderiler pop-up olarak açılacak.

En son gönderiler özelliği geliyor

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram kullanıcı deneyimi iyileştirmek adına çalışmalarına devam ediyor. Kısa süre içerisinde yapılacak yeni bir güncelleme ile Instagram'a eklenecek yeni bir özellik daha ortaya çıktı. Gelen son bilgilere göre ‘En Son Gönderiler‘ özelliği kısa süre içerisinde kullanılmaya başlanacak. Bu özellikle birlikte ana ekran üzerinden bir pop-up açılacak ve ‘Gönderileri Gör' seçeneğinin tıklanması durumunda kullanıcı görmediği bütün paylaşımları kronolojik olarak görmeye başlayacak.

Birkaç ay sonra kullanıma açılacak

Teknoloji konusunda isabetli sızıntıları ile tanınan Jane Manchun Wong, bugüne kadar birçok platformda ki yeni özelliği önceden haber vermişti. Yine İnstagram'ın yeni özelliği ile ilgili Twitter hesabından paylaşım yapan Jane Manchun Wong’un Verdiği bilgilere göre birkaç ay sonra resmi olarak bu özellik devreye girecek. Henüz Instagram bu konuda açıklama yapmasa da kısa süre içerisinde yeni özelliği duyurması bekleniyor.

- Canlı Haber, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5312717/instagrama-yeni-bir-ozellik-daha-geliyor