Cem Uzan sosyal medyada gizli FETÖ’cü paylaşımı ile büyük yankı uyandırdı

Türkiye'de 2002 yılında siyasete seçim vaatleri ile giren ve adından çok söz ettiren Cem Uzan şirketlerine el konulmasının ardından Fransa'ya kaçmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak Türkiye'ye geri döneceğini ve yeniden siyasete gireceğini söyleyen Cem Uzan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da konuşulmaya devam ediyor.

Ahmet Necdet Sezer gizli FETÖ'cü iddiası

Cem Uzan son olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye'nin en gizli FETÖ'cüsünün Ahmet Necdet Sezer olduğunu öne sürdü. Paylaşımlarından devamının geleceğini söyleyen Cem Uzan'ın bu paylaşımının ardından sosyal medya adeta çalkalandı. Bazı sosyal medya kullanıcıları bu sözlerine tepki gösterirken bazıları ise destek verdi.

Sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü

Cem Uzan'ın yaptığı bu paylaşım sosyal medya kullanıcılarını ikiye doldu. Twitter'da Ahmet Necdet Sezer etiketi kısa süre içerisinde Trend topic olurken sosyal medyada çok konuşulan olaya bazı kullanıcılar sert tepki gösterirken bazıları ise Cem Uzan’a destek paylaşımları yaptı. Cem Uzan'ın yaptığı paylaşımın altına kullanıcılardan adeta yorum yağdı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5316016/cem-uzan-sosyal-medyada-gizli-fetocu-paylasimi-ile-buyuk-yanki-uyandirdi