Beşiktaş, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'i KAP'a Bildirdi

Siyah-Beyazlılar, transfer edildikleri dönemden bu yana hiçbir şekilde verim alamadığı Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen ile yolları resmen ayırdı.

Fenerbahçe'den transfer edilmişti

2013 yılında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın transferine onay vererek Fenerbahçe'den 1.5 milyon Euro'ya transfer edilen Sezer Öztürk, Almanya kampında İbrahim Toraman ile kavga etmiş ve kado dışı kalmıştı. Siyah-Beyazlılar'da hiçbir resmi maçta forma giymeyen Sezer, bu sezon yıllık 1 milyon 100 bin Euro kazanacaktı.

Boksör oldu! 

Doğup büyüdüğü Almanya'da amatörce boks yaptığını daha önce açıklayan Sezer, sosyal medya hesabından boks yaparken çekilmiş görüntülerini yayınlamıştı. Beşiktaşlı taraftarlar, takıma doğru dürüst katkı vermeyen Sezer Öztürk'e bu görüntüler nedeniyle büyük tepki göstermişti.

Aybaba çok istemişti

2013 ara transfer döneminde dönemin Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba'nın isteğiyle Gökhan Süzen, o zamanki ismiyle İstanbul BBSK'dan 1 milyon 100 bin Euro'ya transfer edilmişti. Siyah-Beyazlı formayla bu döeneme kadar sadece 12 maçta forma şansı bulan Gökhan Süzen, gol ve asist yapamadı.

Beşiktaş'tan konuyla ilgili olarak KAP'a yapılan açıklama şöyle;

Profesyonel futbol takımımız oyuncuları Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'in sözleşmeleri karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5319063/besiktas-sezer-ozturk-ve-gokhan-suzeni-kapa-bildirdi