Mustafa Sandal’dan iptal edilen bağış kampanyalarına tepki!

CHP’li İstanbul ve Ankara Belediyeleri tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında başlatılan bağış kampanyasının iptal edilmesine tepki gösteren ünlü sanatçı Mustafa Sandal, "Benim kampanyam, senin kampanyan' tartışmasını bu milletin hak etmediğini düşünüyorum" paylaşımında bulundu.

İptal edilen kampanyaya ünlü sanatçıdan tepki

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan ve 1 milyonu aşkın insanın hayatını kaybetmesine sebep olan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında, CHP’li İstanbul ve Ankara Belediyeleri tarafından bağış kampanyası başlatıldı. Başlatılan bağış kampanyası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından iptal edilerek hesaplara bloke konuldu.

Yaşanan duruma tepki gösteren ünlü sanatçı Mustafa Sandal sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Sandal sosyal medya hesabından, "Herkes canının derdindeyken ve 'Acaba virüsü bulaştırır mıyım?' korkusuyla anne babasına ya da evladına bile sarılamazken... 'Benim kampanyam, senin kampanyan' tartışmasını bu milletin hak etmediğini düşünüyorum. Salgına karşı topyekün savaşsa bunun adı şimdi birlik olmayacağız da ne zaman olacağız? Bu ülkenin bir evladı olarak iktidara da muhalefete de rica ediyorum; yapmayın, şimdi hiç zamanı değil!" paylaşımında bulundu.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5319354/mustafa-sandaldan-iptal-edilen-bagis-kampanyalarina-tepki