İlker Kaleli'nin başrol olduğu Öğretmen dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı

FOX TV'de final yapan Kadın dizisinin yerine salı akşamları ekrana gelmesi planlanan Öğretmen dizisi ilk fragmanı yayınlandı. İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Şerif Erol ve Serkan Keskin gibi isimlerin başrollerini paylaştığı öğretmen dizisinin ilk fragmanı sosyal medya kullanıcılarından da yoğun ilgi gördü.

Öğretmen dizisi ne zaman başlayacak

Çekimlerine Ocak ayında başlanan öğretmen dizisinin Mart ayında başlaması planlanıyor. FOX TV'de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını MF yapım üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Koray Kerimoğlu oturuyor. Çekimleri İstanbul'da yapılan dizinin Japon diziden uyarlama olduğu biliniyor. Sosyal medyada ilk fragmanı yayınlanmadı ile birlikte yoğun ilgi gören dizinin reytinglerde de başarı göstereceği tahmin ediliyor.

Öğretmen dizisi konusu

İdealist bir öğretmen olan Akif'in sınıfında bir öğrencinin intihar etmesi ile olaylar zinciri başlıyor. Yüzme şampiyonu olan öğrencinin doping kullandığı iddiası nedeniyle herkes bu intiharı görmezden gelse de Akif işin peşini bırakmıyor. Sınıfındaki öğrencilerin konuya duyarsız kalması Akif'i çileden çıkarırken öğrencilere erdemi yeniden öğretmek için elinden geleni yapıyor.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5321374/ilker-kalelinin-basrol-oldugu-ogretmen-dizisinin-ilk-tanitimi-yayinlandi