Alişan ailesine ve kendisine 3 milyon 370 bin TL’ lik yeni araç aldı.

Geçtiğimiz ay ailesi ile tatile giderken büyük bir trafik kazası geçiren Alişan Kendisine ve ailesine güvenli olarak sağlamlığı ile bilinen bir markanın aracını aldı. Alişan almış olduğu araca 3 milyon 750 bin TL ödedi. Ünlü Şarkıcı Alişan önceki akşam Arnavutköy’de eşi Buse Varol ile birlikte görüntülendi. Basın mensuplarının sorularına cevap veren Alişan, eşine, kız kardeşine ve kendisine almış olduğu 3 milyon 750 bin TL’lik araba aldığından bahsetti. Şarkı ikinci bebeği hakkında bilgi verdi.

Ailesinin Güvenliği İçin Kesenin Ağzını Açtı

Geçtiğimiz Haziran ayında eşi, çocuğu ve bakıcıları ile tatile giden Alişan arabasıyla büyük bir kaza yapmıştı. Yapmış olduğu kazada aracın takla atması üzerine ufak yaralanmalarla kazayı atlatan Alişan, ailesinin güvenliği için yeni bir araç aldığını söyledi. Ailesinin güvenliği için kesenin ağzını açan ünlü şarkıcı, eşine, kendisine ve kız kardeşine aynı arabadan aldığını belirtti.

Ünlü Şarkıcı Volvo Markasını tercih ettiğini ve 1 milyon 250 bin TL’lik araçtan 3 tane aldığını söyledi.

İçimden Kız Diye Geçiyor

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Alişan, bebeğin cinsiyeti belli olup olmadığı sorularına ise ‘ Vallahi benim içimden kız diye geçiyor ancak Allah bilir. ‘Kız çocuk anneyi çirkinleştirir ‘ derler ancak Buse her gün daha güzel oluyor.’ Diyerek sözlerine ekledi.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5321455/alisan-ailesine-ve-kendisine-3-milyon-370-bin-tl-lik-yeni-arac-aldi