Zabıtanın el koymak istediği simitleri satın alarak tepkisini gösterdi

Arnavutköy’de zabıtanın, seyyar satıcının sattığı simitlere el koymasına sinirlenen bir vatandaş tezgahta bulunan tüm simitleri satın alarak zabıtalara tepkisini bu şekilde gösterdi. Yaşanan olayı etrafta bulunan vatandaş cep telefonuna saniye saniye kaydetti. Kısa sürede sosyal medyada yayılan bu görüntü en çok konuşulanlar arasına girdi.

Zabıtalara olan tepkisini tüm simitleri satın alarak gösterdi

Olay, Arnavutköy Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde yaşandı. 18 yaşındaki bir gencin simit sattığı araca 4 zabıta memuru el koymak istedi. Olayın yaşandığı anda çevrede bulunan vatandaşlar zabıta memurlarına tepki gösterdi.  Olayı duyan bir esnaf  ise zabıtalara olan kızgınlığını seyyar araç içindeki tüm simitleri satın olarak ortaya koydu.

Vatandaş ile zabıta arasında gergin anlar yaşandı

Zabıtaların seyyar satıcının simit sattığı araca el koymak istemesi üzerine çevredeki vatandaşlardan tepki gecikmedi. 4 zabıta memuru ve vatandaşlar arasında gergin anlar yaşandı. 18 yaşındaki seyyar satıcının aracına el konulacağını duyan çevredeki bir esnaf olay yerine gelerek ‘alamazsınız’ diyerek zabıta memurları ile gergin anlar yaşadı. El koydukları el arabasını zabıta memurlarının elinden alan esnaf, arabada bulunan tüm simitleri satın aldığını söyleyerek 18 yaşındaki gence simitlerin parasını ödedi. Zabıta memurları ve vatandaş arasında yaşanan gergin anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5323240/zabitanin-el-koymak-istedigi-simitleri-satin-alarak-tepkisini-gosterdi