Temizlik Benim İşim 31 Mart 2020 Habibe Hanımın puanı

FOX TV ekranlarının sevilen temizlik yarışması Temizlik Benim İşim’de yepyeni bir hafta 5 titiz yarışmacı ile büyük bir heyecanla başladı. Yeni haftanın ikinci günüde yine titizlik ve temizlik ekran başındaki izleyicilerin evlerine konuk oluyor. Dün Temizlik Benim İşim’de yeni haftanın ilk gününde yarışan isim Hafsa Hanım olmuştu. Yarışa oldukça iddialı bir giriş yapan Hafsa Hanım 4saatlik temizliğini tamamladı ve rakiplerinden puanlarını aldı. Peki, 31 Mart 2020 Temizlik Benim İşim yarışmacısı Habibe Hanım bugün kendisine verilen 4 saatlik sürede temizliğini tamamlayabilecek mi? Habibe Hanım rakiplerinden kaç puan alacak? İşte detaylar…

Temizlik Benim İşim 31 Mart 2020 Günün Yarışmacısı Habibe Durkaya

Kadir Ezildi’nin eğlenceli sunumuyla evlerinizi şenlendiren en titiz yarışmacıları ağırlayan Temizlik Benim İşim’de yepyeni bir haftanın ikinci günü de yine bomba gibi başladı. Yarışmanın yeni haftasının ikinci günüde yarışan isim Habibe Durkaya. Habibe Hanım 26 yaşında 3 çocuk annesi ve Giresunlu. Bugün kendisine verilen 4 saatlik sürede en iyi temizliği yapmaya çalışacak olan Habibe Hanım rakipleri arasında en iyi olmak ve haftanın finalinde 10 bin liralık ödülün sahibi olmak istiyor. Peki, Habibe Hanım 31 Mart 2020’de rakiplerinden kaç puan aldı?

Temizlik Benim İşim 31 Mart 2020 Habibe Hanımın Puanı

Temizlik Benim İşim 31 Mart 2020 Salı günü yarışmacısı olan Habibe Hanım kendisine verilen 4 saatlik dilimde temizliğini yapmak için büyük emek sarf etti. Yarışmanın başında iddialı olduğunu ve temizlik konusunda tecrübeli olduğunu söyleyen Habibe Hanım sunucu Kadir Ezildi'nin de yardımıyla temizliğini tamamladı. Gün sonunda rakip yarışmacılardan puanını alan Habibe Durkaya gününü toplamda 12 puanla tamamladı. Dün yarışan Hafsa Hanım rakiplerinden toplamda 11 puan almıştı. Temizlik Benim İşim'in yarın yayınlanacak olan yeni bölümünde Hicran Yarımca yarışacak.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5327217/temizlik-benim-isim-31-mart-2020-habibe-hanimin-puani