ABD'de klip çeken gruba silahlı saldırı

ABD medyasında geniş yer bulan olayların Teksas eyaletine bağlı Houston kantinde Harris bölgesinde meydana geldiği öğrenildi. Alınan bilgiye göre bir otoparkta klip çeken gruba yönelik silahlı saldırı düzenlendi. Gruba bir otomobilin içerisinden ateş açıldığı öğrenildi.

2 kişi öldü

Olayla ilgili olarak basın mensuplarına açıklama yapan Houston Şerifi Ed Gonzalez, ihbar üzerine olay yerine gittiklerinde en az 7 kişinin yerde yattığını gördüklerini ve hepsinde de Kurşun yarası olduğunu dile getirdi. Houston Şerifi Ed Gonzalez açıklamasının devamında ise olay yerinde 2 kişinin hayatını kaybettiğini ve yaralanan 6 kişinin ise çevrede bulunan hastanelere kaldırıldığını ifade etti.

Saldırganların kimlikleri bilinmiyor

Harris Bölge Polis Şefi Captain J. Shannon ise olayla ilgili olarak yaptığı açıklamada kurbanların boş otoparkta bir şarkıya klip çektiklerini ve olay yerine gelen bir Otomobilde bulunan kimliği bilinmeyen kişilerin ateş açtığını dile getirdi. Saldırganların kimliklerinin belirlenmesi için polislerin çalışmaları devam ediyor. Hastanede yaralı olarak bulunan 6 kişinin sağlık durumları hakkında ise herhangi bir bilgi verilmedi.

- Canlı Haber, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5328044/abdde-klip-ceken-gruba-silahli-saldiri