Kanal D’de nostalji rüzgarı! Sevilen dizi Kuzey Güney yeniden ekranlarda

Kanal D ekranlarının bir döneme damga vuran dizisi Kuzey Güney yeniden ekrana dönüyor. Her Çarşamba akşamı saat 22.45’te yayınlanacak olan dizinin hayranları büyük bir mutluluk yaşadık. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in yer aldığı Kuzey Güney dizisi ilk bölümüyle bu akşam saat 22.45’te izleyiciyle buluşacak.

Kuzey Güney Tekrar Bölümleriyle Yeniden Ekranlarda

Bir dönem Kanal D ekranlarında fırtına gibi esen Kuzey Güney dizisi yeniden ekranlarda olacak. Oyuncu kadrosunda, yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Zerrin Tekindor, Rıza Kocaoğlu, Bade İşçil, Mustafa Avkıran, Turgay Kantürk, Hazar Ergüçlü ve Semra Dinçer gibi isimlerin yer aldığı dizi yayınlandığı döneme damga vurmuş ve ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olmuştur. Bir dönemin en çok izlenen dizisi Kuzey Güney her Çarşamba akşamı tekrar bölümleriyle Kanal D ekranlarına gelecek.

Kanal D’de Nostalji Rüzgarı

Hem karakterleri hem de yolları çok ayrı olan hedeflerine ulaşmak için çok farklı yollardan geçen birbirlerine göre çok zıt karakterde olan iki kardeşin hikayesini anlatan Kuzey Güney dizisi iki kardeşin hayata tutunma çabalarını anlatıyor. Kanal D son dönemde eskiden yayınlanan ve ekrana damga vuran dizilerini tek tek yayına koymaya başladı. Bilindiği gibi bir dönemin efsane dizilerinden olan Aşk-ı Memnu dizisi de hafta içi her gün sabah 10.45’te ekrana gelmeye başladı.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5329731/kanal-dde-nostalji-ruzgari-sevilen-dizi-kuzey-guney-yeniden-ekranlarda