Esra Erol canlı yayında depremzedeler için rekor bağış topladı

ATV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve izleyicilerin yakından takip ettiği Esra Erol'da programında dün Malatya ve Elazığ'da bulunan depremzedeler için yardım kampanyası düzenlendi. Kızılay ile uzun zamandan beri iş birliği yapan ve birçok yardıma imza atan Esra Erol bu defa da depremzedeler için devreye girdi. Birçok ünlü isim gibi depremden etkilenen vatandaşlara yardım etmek için harekete geçen Esra Erol'da yarım saatlik süre içinde rekor bir bağış topladı.

20 dakikada rekora imza attı

ATV’nin başarılı sunucusu Esra Erol canlı yayın sırasında depremden etkilenen vatandaşlar için izleyicilere SMS çağrısı yaptı. Sadece 20 dakika kadar kısa bir süre içerisinde 137000 kişinin katıldığı kampanyada toplanan para ise 1 milyon 375 bin TL oldu. Esra Erol kendisine güvendikleri ve destek verdikleri için izleyicilerine teşekkür etti.

1 TIR yardım malzemesi yola çıkacak

Yardım kampanyasının yanı sıra Esra Erol Elazığ'da deprem nedeniyle etkilenen çocuklar için çarşamba günü 1 tır yardım malzemesini Elazığ'a göndereceklerini açıkladı. Deprem bölgesinde yaşanan soğuk hava nedeniyle kışlık kıyafet ihtiyacının arttığını belirten Esra Erol, 10 bin parça mont, bere, gömlek ve kazak gibi kışlık kıyafetleri bölgeye göndereceklerini ifade etti.

- Canlı Haber, Eğlence bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5335775/esra-erol-canli-yayinda-depremzedeler-icin-rekor-bagis-topladi