İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye’de en yoğun denetimi gerçekleştireceğiz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’de bugüne kadar en kapsamlı şekilde denetimi gerçekleştireceğini duyurdu. Soylunun yapmış olduğu açıklamada pazarlar, marketler, kafeteryalar ve ticari taksilerin de olacağını söyledi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabında koronavirüs tedbirlerine karşı önemli bir duyuru gerçekleştirdi. Bakan Soylu, yaptığı açıklamada yarın tüm Türkiye’de bugüne kadarki en kapsamlı denetim yapılacağını açıkladı.

Bakan Soylu Denetimin Gerçekleştirdiği Yerleri Açıkladı

Valiler, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Esnaf ve Ticaret Odaları, Kurum Müdürleri ve Zabıtaların denetimde hazır bulanacağını söyleyen Bakan Soylu, pazarlar, iş yerleri, marketler, topluma taşıma, yollar, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar, ticari taksiler ve tüm yaşam alanları ile ilgili olan yerlerde sıkı denetim gerçekleşeceğini duyurdu.

İçişleri Bakana Süleyman Soylu’nun Twitter Hesabında Açıklama Yaptı

‘’Yarın tüm Türkiye’de salgın ile ilgili bugüne kadar yapmış olduğumuz en yoğun denetimi gerçekleştireceğiz . ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ Pazarlar, İş Yerleri, Marketler, Toplu taşıma, Yollar, Alışveriş alanları, Lokantalar, Kafeteryalar, Ticari Taksiler ve tüm yaşam alanlarında Hepimiz sahada olacağız Valiler, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Esnaf ve Ticaret Odaları, Kurum Müdürleri, Kolluk Zabıta’’  şeklinde açıklamalarına yer verdi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5335794/icisleri-bakani-soylu-turkiyede-en-yogun-denetimi-gerceklestirecegiz