Yıldız Tilbe’nin yeni imajı ağızları açık bıraktı

Hem sei hem de yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Yıldız Tilbe bu kez imajıyla şaşırttı. Yeni saç stiliyle şoke eden Tilbe, binlerce yorum aldı. Yeni saç stilini sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan Yıldız Tilbe paylaşımına, ‘Saçlarımı yonttum sayılır. Hiç boya kalmadı. Siyahıyla beyazıyla orijinal.’ notunu düştü.

Kısa Saç Modasına Yıldız Tilbe’de Uydu

Ünlülerin kısa saç modasına Bergüzar Korel ve Tuba Büyüküstün’ün ardından ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’de uydu. Yeni saç stilini sosyal medya hesabı Twitter’dn takipçileri ile paylaşan Tilbe’ye yorum yağdı.

‘Siyahıyla Beyazıyla Orijinal’

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve her anını takipçileri ile paylaşan Tilbe, son olarak yeni saç stilini takipçilerine sundu. Zaman zaman sosyal medya üzerinden takipçileri ile dertleşen ve yazdığı sözlerle gündeme gelen Yıldız Tilbe yeni saç stilini sosyal medya hesabından, ‘Saçlarımı yonttum sayılır. Hiç boya kalmadı. Siyahıyla beyazıyla orijinal. Müslüm filmini izliyorum.’ yorumuyla paylaştı.

Takipçilerinden Yorum Yağdı

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin yeni imajına takipçilerinden yorum yağdı. Kısa saç akımına uyan ve saçlarında boya kalmadığını belirten Tilbe’ye takipçileri, ‘Çok yakışıklı olmuşsun abla, askere mi gidiyorsun?’, ‘Abla çok doğal olmuşsun yakışmış, Kendine ne yaptın Yıldız?’ şeklinde olumlu ve olumsuz yorumlar geldi. Yıldız Tilbe, son olarak geçtiğimiz yıl O Ses Türkiye programında jüri üyeliği yapmıştı. Ünlü şarkıcı bu yıl ise herhangi bir televizyon projesinde yer almadı.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5335805/yildiz-tilbenin-yeni-imaji-agizlari-acik-birakti