Seren Serengil Yine Dudak Uçuklatan Yatırım Yaptı

Son olarak bir tv ekranında yayımlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında sunucu olarak yer alan Serengil, yat aldığı esnada magazin basınının objektiflerine takıldı ve şunları söyledi:

Marmaris’i çok seviyorum çocukluğumdan beri burada tatile gelirdik burası çok güzel sessiz ve sakin ortam olduğu için tercih yaptım, deniz tatilini çok seviyorum her sene yat kiralıyordum bu sene artık kendime almanın zamanı çoktan geldi diye düşündüm tabii ki köpeklerim de var onları da düşünerek aldım.

İşlemleri için bekliyorum. Ben Bodrum’cu kesinlikle değilim, teknem ise şu an da Selimiye’de. Marmaris’e yerleşmeyi düşünüyorum.

Serengil’ aldığı tekne 21 metrelik lüks motoryat sınıfında ve değeri ise toplam 2,5 milyon Türk lirası olduğu öğrenildi.

Ünlü şarkıcı ve sunucu teknenin satın alma işlemleri bitene kadar 10 gün Marmaris’te kalacağını söyledi.

Seren Serengil kimdir?

Seren Serengil, 6 Nisan 1971'yılında Şişli, İstanbul'da doğmuştur. Şarkıcı ve oyunculuk yapmaktadır. Ünlü oyuncu ve tiyatrocu Öztürk Serengil'in kızıdır.Serengil, ilk olarak 1977 yılında Sarhoş filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil'le birlikte oynadı.

Aynı yıl babasıyla birlikte Gar Gazinosu'nda sahne aldı. Profesyonel olarak sahne kariyerine ise, 16 yaşında Fahrettin Aslan tarafından görevlendirildiği Maksim Kumarhanesi'nde başladı ve en genç bayan assolist oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine başlamış olduğu 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Başka Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural'la birlikte rol aldığı Alev Gibi Bir Kız filmiyle çıkış yaptı.

Serengil'in ilk albümü Ayrıldık 1991'yılında piyasaya çıktı ve ana teklisi Bana Her Şey Seni Hatırlatıyor ile büyük bir başarı yakaladı. Üç albüm ve bir tekli çıkarmıştır.

En popüler albüm ise Bu Gecenin Hatırına, yalnızca bir klip ile tam 170000 adet kopya sattı ve popülaritesini daha çok arttırdı.

Serengil, klasik piyano çalmakta ve 2006 yılında Dost Bile Kalamadık İnsan Severse Özler, Sen Şansını Kaybettin vede Sessiz Telefon gibi şarkılar dahil olmak üzere bazı şarkılarını kendi yazıp besteledi.

Müzik kariyeri boyunca İbrahim Tatlıses, Emrah, Selami Şahin, Soner Sarıkabadayı ve Serdar Ortaç gibi usta isimlerle çalıştı.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5335832/seren-serengil-yine-dudak-ucuklatan-yatirim-yapti