10 yaşındaki çocuktan hamile kaldım diyen 13 yaşındaki kız doğum yaptı

Rusya’da 13 yaşında hamile kalarak dünya gündemine oturan Darya Sudnishnikova, erken doğum yaparak prematüre bir bebek dünyaya getirdi.

Bilim insanları ikna olmadı

Rusya’da 13 yaşında hamile kalarak dünya gündemine oturan Darya Sudnishnikova, bebeğin babasının 10 yaşındaki Ivan olduğunu iddia etti. Bilim insanları 10 yaşındaki bir erkek çocuğunun yaşı itibariyle baba olamayacağını söylese de, ikili bebeğin kendilerinin olduğu konusunda ısrar etti.

Tecavüze uğradığını itiraf etti

13 yaşında hamile kalan Darya Sudnishnikova, bebeğin babasının 10 yaşındaki Ivan olduğunu söylemesinin üzerinden çok geçmeden başka bir itirafta bulundu. Darya itirafında, şişman bir adam tarafından tecavüze uğradığını söyledi. Polis ekipleri kızın itirafı sonrası olayla ilgili soruşturma başlattı.

Prematüre bebek dünyaya getirdi

13 yaşında hamile kalarak tüm dünyanın gündemine oturan Darya Sudnishnikova, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla doğum yaptığını duyurdu. Darya, paylaşımında doğumu Moskova'da gerçekleştirdiği ve bebeğin prematüre olarak dünyaya geldiğini belirtti.

Öte yandan, başlarda bebeğin babasının 10 yaşındaki Ivan olduğunu iddia eden ikilinin sosyal medya hesaplarında bulunan ilişki durumunda birbirleriyle evli olarak işaretledikleri öğrenildi. Çocukların kimlikleriyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

- Canlı Haber, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5335953/10-yasindaki-cocuktan-hamile-kaldim-diyen-13-yasindaki-kiz-dogum-yapti