2 Ekim 2020 reyting sonuçları belli oldu

Haftanın son gününde dün akşam ekrana gelen diziler arasında yine kıyasıya bir reyting rekabeti yaşandı. Farklı kanallarda ekrana gelen birbirinden iddialı yapımların reyting mücadelesinde sonuç belli oldu. Dizi severlerin ve ekran başında vakit geçirmekten keyif alanların merakla beklediği reyting sonuçları açıklandı. Peki, dün akşam ekrana gelen dizilerden hangisi reytinglerde birinci oldu? Hangi dizi reyting sıralamasında kaçıncı sıraya yerleşti? İşte tüm detaylar…

2 Ekim 2020 Total İlk 5

2 Ekim 2020 Cuma akşamı reyting sıralaması belli oldu. Reyting için kıyasıya bir mücadele veren dizilerin totalde ilk 5 sıralaması açıklandı. Buna göre TV8 ekranlarının yayınlandığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda yine zirveyi kaptırmadı ve totalde ilk sırada yer aldı. İkinci sırada Show TV’nin sevilen dizisi Ramo, üçüncü sırada Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, dördüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber ve beşinci sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yer aldı.

2 Ekim 2020 AB İlk 5

2 Ekim 2020 dizilerin reyting sıralaması meraklıları tarafından araştırılırken AB ilk 5 sıralaması da belli oldu. TV8’in gerçek hayat hikayelerinden derlenen dizisi Kırmızı Oda yine başarısını konuşturdu ve AB sıralamasında da birinci sırada yer aldı. İkinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer alırken üçüncü sırada Kırmızı Oda’nın özet bölümü yer aldı. Dördüncü sıraya Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo dizisi yerleşirken beşinci sıraya ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yerleşti.

Kırmızı Oda Başarısına Başarı Ekliyor

TV8 ekranlarının ilk bölümünden itibaren ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda başarısına başarı eklemeye devam ediyor. Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun gerçek hayat hikayelerini anlattığı kitabından uyarlanan dizi izleyici tarafından oldukça sevildi. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizide ekrana aktarılan gerçek hayat hikayeleri pek çok kişinin kalbine dokundu. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda reytinglerde de fırtına gibi esmeye devam ediyor.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5534692/2-ekim-2020-reyting-sonuclari-belli-oldu