30 yıllık polis memurunun yol kenarında cesedi bulundu

İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 30 yıllık polis memuru 53 yaşındaki Ramazan Sezen, İzmir'in Balçova ilçesinde yol kenarında hayatını kaybetmiş halde bulundu. 

Kalp Krizi Geçirerek Fenalaştı

Bugün öğleden sonra Balçova ilçesinde bulunan Baraj Yolu üstünde hareketsiz birinin yattığını fark eden vatandaşlar tarafından polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulunuldu. İhbarın ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk kontrollerde yol kenarında hareketsiz halde bulunan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Olayla ilgili araştırma başlatan polis ekipleri, hayatını kaybeden vatandaşın Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şubesi'nde görev yapan polis memuru Ramazan Sezen olduğunu tespit etti. Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk kontrollere göre polis memuru Ramazan Sezen, kalp krizi geçirerek fenalaştıktan sonra yere yığıldı. 

İdari İzinliydi

Bir çocuk babası olan Ramazan Sezen'in kronik rahatsızlığı nedeniyle idari izinli olduğu öğrenildi. Polis memurunun cenazesinin İzmir'in Tire ilçesindeki Derebaşı Mahallesi Mezarlığı'nda öğlen namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği bildirildi.  

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5571158/30-yillik-polis-memurunun-yol-kenarinda-cesedi-bulundu